VISAM -10% izmantojot atlaižu kodu ONLINE10 pie pirkuma apmaksas!

Jaunumi — collaboration

Kļūsti par mūsu zīmola promoteri!

Kļūsti par mūsu zīmola promoteri!

One Wolf aicina kļūt par mūsu partneri un pelnīt, reklamējot mūsu zīmolu!

Kāpēc reklamēt tieši mūs?

One Wolf ir ar rokām darināts, augstākās kvalitātes unisex modes zīmols, kas nodrošina ilgtspējību, dažādību iekļaujošu vidi un izcilu klientu apkalpošanu. 

Lai kļūtu par partneri, reģistrējieties ŠEIT.

Kāpēc kļūt par mūsu partneri:

Komisijas / izmaksas nosacījumi:

    • līdz 18% komisijas maksa par pārdoto
    • 60 dienu izsekošanas laiks
    • ekskluzīvi atlaižu kuponi
    • profesionāli izstrādāti baneri, pieejami visi standarta izmēri

Ja jums ir kādi jautājumi, lūdzu,...


"RAŽOŠANA PĒC PIEPRASĪJUMA"

"RAŽOŠANA PĒC PIEPRASĪJUMA"

tag made to order

One Wolf atbalsta ilgtspējīgu modi un zero waste bezatkritumu ražošanu, tādēļ iepazīstinām ar jauno birku: "MADE TO ORDER" (RAŽOŠANA PĒC PASŪTĪJUMA). 

Melna taisnstūra uzlīme "Made to Order" produkta attēla augšējā labajā stūrī apzīmē to, ka šī prece tiek šūta pēc maksājuma veikšanas. Rezultātā tiek panākta apzinātāka ražošana bez papildus atkritumiem.

Kolīdz ienāk apmaksātais pasūtījums, mēs uzsākam Jūsu pirkuma šūšanu, un gaidīšanas laiks var variēt atkarībā no izvēlētajiem modeļiem, taču ir vidēji 2-3 nedēļas. Šada pieeja sniedz arī iespēju allaž pasūtīt Jums vēlamo izmēru, bez raizēm, ka attiecīgais modelis varētu būt...


One Wolf aizraujošais pārgājiens Slīteres dabas parkā

One Wolf aizraujošais pārgājiens Slīteres dabas parkā

One Wolf pievienojās aizraujošajam pārgājienam kopā ar Pasaules Dabas fondu un vides ekspertu (entomologu) Kristapu Vilku, kas mūs vadīja neparastā pieredzes pārgājienā - šaurā takā starp uguni un ūdeni.

One Wolf paziņo par sadarbību ar Pasaules Dabas Fonds

One Wolf paziņo par sadarbību ar Pasaules Dabas Fonds

Rīgas modes nedēļā 2019. gada novembrī One Wolf prezentēja savu 2020. gada pavasara / vasaras kolekciju “Outsiders” un paziņoja par jaunu, cerībām pilnu sadarbību ar Pasaules Dabas Fonds Latvijā, uzsverot ilgtspējas un videi draudzīguma nozīmi modes industrijā. Turpmāk desmit eiro no katra ilgtspējīgi izgatavota un pārdota produkta tiks ziedoti kopējam projektam One Wolf un Pasaules Dabas Fonds, kas notiks 2020. gada vasarā.