Jaunumi

Kļūsti par mūsu zīmola promoteri!

Kļūsti par mūsu zīmola promoteri!

One Wolf aicina kļūt par mūsu partneri un pelnīt, reklamējot mūsu zīmolu!

Kāpēc reklamēt tieši mūs?

One Wolf ir ar rokām darināts, augstākās kvalitātes unisex modes zīmols, kas nodrošina ilgtspējību, dažādību iekļaujošu vidi un izcilu klientu apkalpošanu. 

Lai kļūtu par partneri, reģistrējieties ŠEIT.

Kāpēc kļūt par mūsu partneri:

Komisijas / izmaksas nosacījumi:

    • līdz 18% komisijas maksa par pārdoto
    • 60 dienu izsekošanas laiks
    • ekskluzīvi atlaižu kuponi
    • profesionāli izstrādāti baneri, pieejami visi standarta izmēri

Ja jums ir kādi jautājumi, lūdzu,...


JUST A KID modes īsfilmas pirmizrāde

JUST A KID modes  īsfilmas pirmizrāde

Jau pēdējos divus gadus One Wolf zīmols kolekciju prezentācijas iespējas risina netradicionālos veidos, gan veikala skatlogu pārvēršot skatuvē, gan arī kolekcijas demonstrēšanai izmantojot pilsētvides un digitālās iespējas.

No 2021.gada 5.augusta līdz 5.novembrim One Wolf salonā Rīgā, Laipu ielā 2/4 būs apskatāma kolekcija “Spēle” (rudens-ziema 2021/22), kuru papildinās Mārtiņa Cīruļa fotogrāfiju izstāde un režisora Ivara Burtnieka uzņemtā modes īsfilma “Just a kid”.

Filmu būs iespējams apskatīt One Wolf Boutique veikala skatlogā, Vecrīgā, Laipu ielā 2/4.
 
 
 

 
 
 
Kolekcija “Spēle” ir faktūru un detaļu ziņā daudzslāņaina, bagāta ar...


JAUNĀS SAULESBRILLES

JAUNĀS SAULESBRILLES

IEPAZĪSTINĀM AR ONE WOLF OTRO SAULESBRIĻĻU KOLEKCIJU! 2021-2022

one wolf sunglassesAr savu plašo formu un krāsu klāstu, jaunā kolekcija liek uzsvaru uz unisex tipa saulesbrillēm. Rūpīgi izstrādātas un atlasītas, lai piestāvētu kā vīriešu, tā sieviešu iezīmēm un stilam! No robustām, drosmīgām formām līdz smalkām, delikātām vai krāsainām detaļām, šie augstās kvalitātes, izturīgie aksesuāri pieejami gan kā polarizēti, gan nepolarizēti modeļi. Lūgums detaļas par stiklu polarizāciju skatīt produktu kartiņas aprakstos!

APSKATĪT...


"RAŽOŠANA PĒC PIEPRASĪJUMA"

"RAŽOŠANA PĒC PIEPRASĪJUMA"

tag made to order

One Wolf atbalsta ilgtspējīgu modi un zero waste bezatkritumu ražošanu, tādēļ iepazīstinām ar jauno birku: "MADE TO ORDER" (RAŽOŠANA PĒC PASŪTĪJUMA). 

Melna taisnstūra uzlīme "Made to Order" produkta attēla augšējā labajā stūrī apzīmē to, ka šī prece tiek šūta pēc maksājuma veikšanas. Rezultātā tiek panākta apzinātāka ražošana bez papildus atkritumiem.

Kolīdz ienāk apmaksātais pasūtījums, mēs uzsākam Jūsu pirkuma šūšanu, un gaidīšanas laiks var variēt atkarībā no izvēlētajiem modeļiem, taču ir vidēji 2-3 nedēļas. Šada pieeja sniedz arī iespēju allaž pasūtīt Jums vēlamo izmēru, bez raizēm, ka attiecīgais modelis varētu būt...


Shadow Man SS21

Shadow Man SS21

One Wolf jaunā kolekcija “The Shadow Man” Pavasaris-Vasara 2021 ir stāsts par indivīda un mūsdienu sabiedrības ēnu, par to, kas mūsos rada diskomfortu un traucē ierasto mieru, grauj līdz šim atzītās vērtības.​​​​​​ Ēnas simbolisms un metafora spilgti sasaucas ar esošo saspringto situāciju pasaulē. Tā turpinās ietekmēt mūsu ikdienas gaitas un rutīnu, kurā nepārtraukti esam nofokusējušies uz nākotnes plānošanu. 

Clothing - Shadow Man SS21

APSKATĪT SHADOW MAN

Šī ir minimālistiska, askētiska kolekcija ar klasiskā un sportiskā stila elementiem....